MMA apartament

Mūsų apartamentai

Apartamentai nuosavame name, su atskiru įėjimu įrengtas 1 miegamasis bei 1 vonios kambarys su dušu. Nuo apartamentų iki Klaipėdos centro 6 km. Galima atskirai išsinuomoti su pirtimi. Viešnagės metu galėsi leisti laiką uždarame sode ir nemokamai privačioje vietoje pasistatyti automobilį, taip pat yra galimybė pasikrauti elektromobilį. Apartamentuose didelė dvigulė 180cm pločio lova, visas higienos reikmenų rinkinys, plaukų džiovintuvas, kavos aparatas, šaldytuvas, mini baras, virtuvės reikmenys.

Vienos nakties kaina prasideda nuo 42 eurų.

Lankytinos vietos netoli mūsų

Karklė – vienintelis žvejų kaimelis Lietuvoje ant jūros kranto, išlaikęs etnografinį savitumą. XV a. pab. – XVI a. pr. Baltijos jūros pakrantėje įsikūręs Karklės kaimas yra vienas seniausių ir didžiausių pajūrio gyvenviečių. Karklės kapinaitėse palaidotas vienas iš „Keturių vėjų“ sąjūdžio dalyvių, poetas Salys Šemerys-Šmerauskas. Kaimelyje yra išlikusios senos vaikų poilsiavimo tradicijos. Veikia dvi vaikų vasaros stovyklos – ,,Žilvitis“ir „Pasaka“. Taip pat čia rasite: etnokultūrinį parką, Olando kepurę ir kitas lankytinas vietas.

 

Svencelė – tai buriuotojų jėgos aitvarais Meka, įsikūrusi Kuršių marių pakrantėje ir gamtos draustinių apsuptyje. Tai unikali vandens sporto oazė, kurioje kiekvienas gali mokytis „suvaldyti vėjus“ ir atsipalaiduoti. Svencelė, apsupta švelnių formų peizažo ir gamtos draustinių, yra viena iš nedaugelio naujųjų rekreacinių teritorijų Klaipėdos regione. Ši vieta tapo nauju turizmo centru: iš Svencelės atsiveria vaizdas į Kuršių marių tolius ir pajūrio smėlio kopas, o nuo Klaipėdos miesto ir rajono kaimų ją skiria visiškai nedidelis atstumas. Ši vietovė ypatinga, nes joje linijiškai išsiskiria skirtingi gamtovaizdžio elementai – marios, kopos, nendrynai, atviros pievos ir miškai, vietos miesteliai ir kaimai.

Daugiau lankytinų vietų galite rasti čia

 
Pirkinių krepšelis